Czy ukończyłeś 18 lat?

Wesela

Wesele to wyjątkowe przyjęcie, do którego przyszłe pary młode przygotowują się całymi miesiącami. Wyjątkowe uroczystości wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego specjalnie z myślą o naszych wyjątkowych klientach została przygotowana oferta weselna, która z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających par. Jeżeli interesuje Państwa przestronna, ciekawie zaaranżowana sala na wesele, zapraszamy do naszego obiektu, który nie ma sobie równych a doświadczenie i zaangażowanie całego personelu, daje gwarancję, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Wesela organizujemy na sali balowej z antresolą i podestem dla zespołu z łączna liczbą gości do 200 osób.

Zapraszamy

Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@slociak.pl bądź telefonicznie: 77 543 09 65, + 48 690 965 965

Udostępniamy również miejsce na zorganizowanie ślubu w plenerze.

Współpracujemy także z firmą, która zajmuje się wypożyczaniem podświetlanych dekoracji literowych. Zapraszamy do skorzystania z ich oferty przy organizacji wesela. Będzie to dodatkową atrakcją dekoracyjną, bardzo modną w tym czasie. 

www.literowelove.pl.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie  na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, zmień ustawienia  swojej przeglądarki internetowej.